Evden eve nakliyat nasıl yapılır video olarak izleyiniz.


Evden eve nakliyat hizmeti almaya ihtiyacınız var ve bu hizmeti nasıl alıcağınızı merak mı ediyorsunuz. Kayseri`nin en iyi evden eve nakliyat firması olan Zirve Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin Hacılar ilçesinde nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Örneğin; Hacılar ilçesinden Kayseri merkeze evinizi taşımak için firmamız ile sigortalı ve garantili evden eve nakliyat hizmeti almak için anlaştınız. En uygun evden eve nakliyat fiyatını aldınız ve evinizin taşınması için evden eve nakliyat firmasına gerekli bilgileri verdiniz. Evinizin taşınacağı gün geldi ve anlaştığınız firma Hacılar ilçesine geldi.  Bundan sonra anlaştığınız evden eve nakliyat firmasının  Hacılar ilçesinde yapacak işlemleri şunlardır;

  1. Anlaştığınız Kayseri evden eve nakliyat firması Hacılar ilçesine gelerek sizinle irtibata geçer ve evinize gelir. Evinize gelen Kayseri evden eve nakliyat firması 1 adet çelik kasalı araç, en az 5 eleman ve eşyaların ambalajlanmasında kullanılacak malzemeler ile ev taşıma işine başlar. Taşınma için çelik kasalı olan araç eşyaların en iyi şekilde taşınması için gereken yere park ederek eşyalarınız yüklenene kadar araçla yapılacak iş bitmiştir. Şunu da belirtmeliyiz ki çelik kasalı olan evden eve nakliyat aracında eşyalarınız kesinlikle Kayseri Hacılar arası yolculuk sırasında zarar görmez. Eşyalarınız sıcak havalarda soğuk ve yağmurlu havalardan kesinlikle etkilenmez.
  2. Kayseri evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan elemanlar işinde uzman olan elemanlardır. Elemanlardan 1 tanesi mobilyacı elemandır. Elemanlardan 1 tanesi mobilyalarınızı titizlikle söker, ambalajlanma işlemini yapar. 1 eleman ise Kaba olan eşyalarınızı ambalajlarlar örneğin; kanepe, koltuk, beyaz eşya, masa, vitrin vs.. gibi eşyalarınızı ambalajlar. Geriye kalan 3 evden eve nakliyat personeli ambalajlanması yapılan eşyalarınızı ve koli, hurç,sandalye tarzında küçük eşyalarınız ile çelik kasalı araça yükleme işlemini yapar. Unutmayınız ki firmamız Hacılar evden eve nakliyat hizmetlerinde mobilyalarınızı ücretsiz olarak taşıyıp kurulumunu yapar.
  3. Hacılar ilçesinde bulunan evden eve nakliyat firması eşyalarınızı güzelce ambalajladı ve çelik kasalı aracına yükledi diyelim. Araç artık Kayseri merkezdeki yeni evinize gitmek için Hacılar ilçesinden hareket etmeye hazır durumdadır. Aracın sürücüsü yeni evinizin adresini alarak araçta bulunan navigasyon cihazına girer ve yol istimakmetini belirler. Burada önemli olan bir husus ise Kayseri merkezdeki yeni evinize evden eve nakliyat firmasından daha önce varmanız. Yani evden eve nakliyat firması Hacılar ilçesinden çıktıktan sonra Kayseri merkeze geldiğinde sizin yeni evinizde olmanız gerekir. Çünkü evinizin taşıma işi iyi uzar ve geç vakitlere kadar sürebilir. Zamandan kazanmak ve bir an önce yeni evinize oturup yerleşmeniz için zamanın değerini bilip hızlı olunması gerekmektedir.
  4. Evden eve nakliyat firması Hacılar ilçesinden çıktı ve Kayseri merkezdeki yeni evinize geldi. Aracı en müsait duruma getirip park ederek aracın kapaklarını açtı. Eşyalarınızın yeni evinize taşınma işlemi yine 5 eleman ile yapılır. Evden eve nakliyat firmasının personeli arasında bulunan mobilyacı eleman ilk olarak mobilyalarınızı ambalajından söker ve kurulumuna başlar diğer elemanlar ise eşyalarınızı taşır. Taşınan eşyalarınız ambalajlarından sökülür ve sizin istediğiniz yerlere yerleştirilir. Eşyalarınızın taşınması, mobilyalarınızın kurulması ve eşyalarınızın istediğiniz odalara yerleştirilmesinden sonra evden eve nakliyat firmasının ev taşıma işlemi son bulur.

dikkatUnutmayınız ki Kayseri evden eve nakliyat firmasının sunmuş olduğu ev taşıma hizmeti evinizin katına ve eşyalarınızın azlığına yada çokluğuna göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Hacılar ilçesinde bulunan evinizin katı 12. kat ise buradaki taşıma işlemi asansörlü olarak yapılır. Örneğin Kayseri merkezdeki eviniz 4. kat ise bina içinde bulunan asansör ile eşyalarınız taşınır. Eğer bina içi asansör kullanımı yasak ise, sizin istediğini doğrultusunda ya modüler asansör ile yada personel gücü ile yapılır. Ayrıca modüler asansör fiyatları  farklı olup kata göre değişiklik göstermektedir. Son olarak; evinizin baştan sonra taşınma işleminde evinizin kaç saatte taşınacağı, evinizin katına eşyalarınızın duruma göre değişiklik gösterir. Kayseri evden eve nakliyat hizmetlerinde Hacılar ilçesinden bir evin taşınıp Kayseri merkeze gelmesi ortalama 5 saat sürmektedir. Kayseri`nin lider evden eve nakliyat firması olarak yeni evinizde bereketli ve huzurlu günler diliyoruz.

http://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/05/kayseri-evden-eve-nakliyat.pnghttp://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/05/kayseri-evden-eve-nakliyat-150x150.pngZirve NakliyatEvden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimizakkışla evden eve nakliyat,akkışla evden eve nakliyat firmaları,Kayseri Evden Eve Nakliyat,Kayseri nakliyat
Evden eve nakliyat nasıl yapılır video olarak izleyiniz. Evden eve nakliyat hizmeti almaya ihtiyacınız var ve bu hizmeti nasıl alıcağınızı merak mı ediyorsunuz. Kayseri`nin en iyi evden eve nakliyat firması olan Zirve Nakliyat evden eve nakliyat hizmetinin Hacılar ilçesinde nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Örneğin; Hacılar ilçesinden Kayseri merkeze evinizi taşımak için firmamız ile...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...