Kayseri’de gelişmekte olan Evden Eve Nakliyat Sektöründe bu hizmeti en organize ve çağdaş standartlarda yapan firma şüphesiz Zirve Nakliyat ‘tır.
Kaliteli Malzeme ile paketlemeden başlayarak tesisatçı ve mobilyacı tarafından monte demonte işleri, titiz taşıma işleri tarafımızdan yapılmaktadır.
Telefonla istemeniz halinde Ücretsiz expertiz elemanımız şirket logolu aracımızla sizi ziyaret ederek taşınacak eşya miktarını görmek, taşınma noktalarını görmek, fiyatlandırma yapmak ve sizi bilgilendirme amaçlı gelecektir. Üstelik bu hizmet ücretsizdir.

Sizinlede çalışmak onuru dileğiyle. Hizmetlerimiz ve Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek  için lütfen sitemizi inceleyiniz.

Önemli bir husus ise hiç bir alt yapısı olmayan ne ofisi ne k3 yetki belgesi nede kendine ait bir aracı dahi bulunmayan sözüm ona kendilerini internet ortamında ciddi bir firma gibi gösterip kapı kapı dolaşıp kartvizit dağıtan kişi ve kişilerin eşya taşıtacaklara bir çok vaadler verip taşıma günü geldiğinde hiç bir sözün yerine gelmediği gibi siz değerli müşterilerimiz madur olmaktadırlar,bu maduriyeti önlemenin en etkin yolu mümkünse firmaların ofislerine giderek yerlerinde firmaları tanımaları yada taşınacak eşyayı görmek için gelindiğinde firma yetkilisinin k3 yetki belgesini,kendi üzerine kaayıtlı araç ruhsatını ve taşıma sözleşmesini getirmesini talep ediniz ciddi bir firmanın bu taleplerden kaçınması söz konusu değildir.

http://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/kayseri-evden-eve-tasima.jpghttp://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/kayseri-evden-eve-tasima-150x150.jpgZirve NakliyatEvden Eve Nakliyat Hizmetlerimizkayseri ev taşıma şirketi,kayseri evden eve şirketi,Kayseri nakliyat,kayseri nakliyat firmasi,kayseri nakliyat şirketi
Kayseri'de gelişmekte olan Evden Eve Nakliyat Sektöründe bu hizmeti en organize ve çağdaş standartlarda yapan firma şüphesiz Zirve Nakliyat 'tır. Kaliteli Malzeme ile paketlemeden başlayarak tesisatçı ve mobilyacı tarafından monte demonte işleri, titiz taşıma işleri tarafımızdan yapılmaktadır. Telefonla istemeniz halinde Ücretsiz expertiz elemanımız şirket logolu aracımızla sizi ziyaret ederek taşınacak eşya...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (28 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...