kayseri-evden-eve-nakliyat-fiyatlari

Kayseri Evden Eve Nakliyat Ücreti Hesaplama

Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak Kayseri evden eve nakliyat ücretlerini hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir. Zirve Nakliyat ekibi hem şehirlerarası hem de şehir içi Kayseri evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir verebilen daha gelişmiş bir ücret hesaplama aracı geliştirdi. Zirve Nakliyat fiyat hesaplama aracı bir nakliyatçının fiyat vermek için kullandığı yakıt, işçilik, malzeme, kat yüksekliği, asansör kullanımı vb. parametrelerin neredeyse tamamını dikkate aldığı için gerçeğe daha yakın hesaplama yapabilmektedir. Yine de burada dikkate alınmayan parametreler (yaya yürüme mesafesi gibi) nedeniyle bir hata payı (+- 10%) olması mümkündür.

Fiyata Çift veya Tek Yönlü Maliyet Ekleme
Şehirlerarası Kayseri evden eve nakliyat fiyatlaması yapılırken kamyonun gidişte dolu dönüşte boş olacağı varsayılarak dönüş maliyeti de ücrete dâhil edilmektedir. Zirve Nakliyat iş modelinin gereği olarak her gidişi mutlaka bir dönüş ile eşleştirerek, kamyonların boş dönüş yapmasını en aza indirmeyi hedeflemektedir. Zirve Nakliyat bu yaklaşımı şehirlerarası işlerde fiyatların çok daha uygun seviyelere inmesine imkân tanımaktadır. Fiyat hesaplama aracımızgidiş-dönüş dolu olması durumunda oluşacak fiyatı da hesaplayarak evini taşıyacak tüketiciyi bu fiyat bakımından avantajlı seçenekten haberdar etmektedir.

Şehirlerarası Kayseri Evden Eve Nakliyat Ücretleri
İller arası mesafeler maliyet hesaplamasında önemli oranda hata yapmamıza neden olabilmektedir. Aynı ile başlı iki ilçe arasındaki mesafe 300-400 km kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla ilçeden ilçeye taşınma fiyatı hesaplamak çok daha gerçekçi sonuçlar vermektedir.

Şehirlerarası taşınan insanların en çok şikâyet ettiği durum taşıma sürecinde anlaştığı firmanın yerine taşımaya başka bir firmanın hizmet gerçekleştirmesidir. İnsanların en çok mağdur edildiği bu duruma yol açan etmenlerin ilki evini taşıyacak kişinin çok düşük fiyatlar istemesi gelmektedir. Bazı firmaların yetkilileri gelen müşterisini kaçırmamak adına istenilen nakliye fiyatını kabul eder, anlaşma sağladıktan sonra müşterisinin gitmek istediği yönde giden boş nakliye aracı arar, eğer bulursa bir miktar komisyon alarak işi devredip aradan çıkar.

Taşınacak nihai tüketici taşıma günü kapısında daha önce hiç konuşmadığı ve taşınmanın tüm detaylarını bilmeyen bir nakliye firması ile karşı kalabilmektedir. Artık yapılacak iki şey vardır ya kadere razı olup gelen firma ile taşınacak yâda taşınmayı erteleyecektir. Kapıya gelen firmayı gönderebilmek de ayrı bir yetenek ister. Size ucuz fiyat veren firmanın gideceğiniz yönde bir araç bulmama ihtimali de hayli yüksektir. Bu durumda aracım bozuldu, yarın geliyorum gibi bahanelerle sizi birkaç gün bekletilir veya taşımadan vazgeçtiğini size bildirir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için rastgele firma olsun yeter ki ucuz olsun mantığından uzak durmanızı öneririz.

Kayseri nakliyat firması nasılsa boş dönecek diye ondan imkânsız fiyatlarla taşıma yapması beklenmemelidir. Çok ucuz fiyatlarla hizmet talep etmek kaliteden taviz vermek demektir. Unutmamak gerekir ki Türkiye mazot ve benzinin en pahalı olduğu ülkelerin başında gelmektedir. Kayseri Evden eve nakliyat firmaları tüm eşyalarınızın sorumluluğunu yüklenmektedirler. Elbette bunun bir parasal karşılığı olacaktır.

Bu nedenle biz nakliyat fiyatlarını hesaplarken tüm bu ihtimalleri göz önüne alarak firmanın dönüş maliyetlerini kapsayan bir fiyat hesapladık. Bu sayfada hesapladığınız Max. Nakliye Fiyatı ile kaliteli bir hizmet alabileceğinizi düşünüyoruz. Şehirlerarası Kayseri evden eve nakliyatta dönüş dolu olması kaydıyla Min. Nakliye Fiyatı’nı (+-10%) ile taşınmak da mümkündür. Bu fiyatın çok altına yapılan taşımalardan memnuniyet oranının düşmesi kuvvetle muhtemeldir.

Bir diğer olasılık ta sizin firmaya iletmediğiniz her eşya detayı için sizden ekstra ücret istenecek nitekim maliyetler yükselecek ve firmanın istediği seviyeye çıkacaktır. Ancak bu taşınma size stres ve sinir olarak yansıyacaktır.

Zirve Nakliyat düzenli olarak Kayseri evden eve nakliyat istatistikleri tutmaktadır. Bu istatistiklerden elde ettiğimiz veriler ışığında nakliyatta yaşanan sıkıntıları bizzat bu süreci yaşayan insanların tecrübesinden aktarmaktadır. Zirve Nakliyat müşterilerinin bu sıkıntıları yaşamamaları için tüm taşınma sürecini dikkatle takip etmekte ve müşterilerini bu durumlara karşı uyarmakta ve korumaktadır.

http://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/kayseri-evden-eve-nakliyat-ucretleri.jpghttp://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/kayseri-evden-eve-nakliyat-ucretleri-150x150.jpgZirve NakliyatEvden Eve Nakliyat Tavsiyelerimizkayseri ev taşıma fiyatları,kayseri evden eve fiyatları,kayseri evden eve nakliyat fiyatları,kayseri nakliyat fiyatları
Kayseri Evden Eve Nakliyat Ücreti Hesaplama Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak Kayseri evden eve nakliyat ücretlerini hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir. Zirve Nakliyat ekibi hem şehirlerarası hem de şehir içi Kayseri evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...