zirve-nakliyat-evden-eve-tasima

Kayseri evden eve nakliyat firmamız 1995`den bu yana gerek Yeşilhisar ilçesinde yapmış olduğu başarılı evden eve nakliyat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Geride bırakmış olduğumuz kaliteli referanslarla bu başarıyı perçinleştirerek günümüzde nakliyat piyasasında aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması diğer nakliye şirketlerinden sıyrılan firmamız yapacak olduğunuz taşınma işlemlerinde güvenliğe büyük önem vererek eşyalarınızın nakli esnasında olabilecek sorunlara karşı sigortalı taşıma yapmaktadır.

Merkezi Kayseri olduğundan dolayı bu bölgede ki taşınma faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan şirketimiz eşyanın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi ve eşyaya göre araç temini konularında sizleri bilgilendirmektedir.

Zirve Nakliyat olarak olarak yurt içi evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Yeşilhisar ilçesinde öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır. Her türlü Nakliyat sorunlarınız için Yeşilhisar ilçesinde 7/24 evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Bizi Yeşilhisar`da bulunan diğer Firmalardan ayıran en önemli unsurlardan bir tanesi vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyetini ilke ederek çalışmasıdır. Müşterimiz ile nakliyat süresi dahilinde yapılan anlaşmada, hizmet sona erene kadar müşterisinin yanında ve onun çıkarlarını korumakla kendini görevli sayar. Firmamızdan alacağınız tüm nakliyat hizmetlerinde ödemelerinizi iş bitiminde banka hesap numaralarımıza peşin ve kredi kartıyla yapabilirsiniz.. taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz..

Yeşilhisar ilçesinin ilk evden eve taşıma şirketi olan firmamız sektöründe 20 yıldır taşımacılık hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti değerli eşyalarınızın bizim için önem taşıyan nakliyecilik hizmet olduğunun bilinci ile ev Yeşilhisar`da ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sunmaktayız.

Türkiye (yurt içi – yurt dışı) tüm dünyaya ‘da evden eve nakliyat hizmetini uzman kadromuz modern asansörlü nakliyat ve son model ev eşya taşıma araçlarımızla evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Yeşilhisar Evden eve nakliyat firması olarak ekonomik evden eve nakliyat fiyatları hesaplı evden eve nakliyat ücretleri ile ev nakliyesi ev taşıma eşya taşımacılığı şehir içi şehirler arası uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

1- Elektronik eşyalarım gidince kurulucakmıdır ?
(Evet eşyalarınız nakliyenin gerçekleştirildiği yerde tekrar kurulucak ve çalışır vaziyette size teslim edilicektir.)

2- Tarsus Eşyalarım nakliye sırasında hasar görürmü, eğer bi hasar alırsa ne olur ?
(Kayseri Zirve Nakliyat olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olucaktır.Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır.Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

3- Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılıcakmıdır?
(Evet Yeşilhisar`da bulunan taşıma ekibi tarafından avizelerinizde diyer eşyalarınız gibi demonte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)

4- Tala`da Piyano nakliyesi yapıyormusunuz?
(Bildiğiniz üzere piyano ve benzeri aletler çok hassastır ve extra bir profosyonellik ve dikkat ister.Bu gibi durumlardada biz yanınızdayız ve yüzde yüz garantili bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiririz.)

5- Yeşilhisar`da Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
(Yeşilhisar`da taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir.Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekallerin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.)

6- Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata etkisi ne olur?
(Toplama işlemlerini gerçekleştirmenizin fiyata hiç bir şekilde yansıması olmayacaktır. Hatta doğru bir şekilde paketlenmemiş olabiliceği için eşyaların zarar görmesi durumunda sorumlulukta almamaktayız.)

7- Yeşilhisar`da Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
(Taşıma maliyeti, taşınıcak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilicek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata naklediliceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

8- Villam – Yalım kaç gün içinde taşınır?
(Villa ve yalı nakliye işlemleri yaklaşık olarak 2 yada 3 iş günü içinde yüzde yüz olarak bitmektedir)

9- Tala`da Expertiz hizmeti ücretlimidir?
(Hayır Yeşilhisar`da bulunan expertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup fiyat ve bilgi almak amacıyla 7/24 expertiz hizmeti talep edebilirsiniz.Bu hizmeti akşamları ve hafta sonlarıda vermekteyiz.)

10- Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
(Taşınma işlemince önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı zinet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır.Diyer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

11- Adamlar firmanıza ait mi ?
(Evet, işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de şehir dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden ötürü dışarıdan tutulan fakat devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)

12- Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
(Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

13- Sigorta yapıyor musunuz ?
( Normal şartlarda taşıma sigortası Zirve Nakliyat’ta standart taşıma kapsamındadır. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangibir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.)

14- Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
(Yeşilhisar`da bulunan çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir..)

15- Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
(Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Zirve Nakliyat firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükkemmelik söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evdeneve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Kayseri evden eve nakliyat firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

16- Araçlarınız Nasıl ?
(Araçlarımız 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.)

http://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/ev-tasima-memnuniyeti.pnghttp://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/06/ev-tasima-memnuniyeti-150x150.pngZirve NakliyatEvden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimizkayseri Yeşilhisar,Yeşilhisar Ev Taşıma,Yeşilhisar ev taşıma firmaları,Yeşilhisar evden eve nakliyat,Yeşilhisar nakliye,Yeşilhisar öğrenci ev taşıma,Yeşilhisar ucuz nakliyeci
Kayseri evden eve nakliyat firmamız 1995`den bu yana gerek Yeşilhisar ilçesinde yapmış olduğu başarılı evden eve nakliyat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Geride bırakmış olduğumuz kaliteli referanslarla bu başarıyı perçinleştirerek günümüzde nakliyat piyasasında aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür. Uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması diğer nakliye şirketlerinden...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (40 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...