kayseri-evden-eve

Zirve Nakliyat olarak 1995 yılında Kayseri’de kurulmuş olup evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız başta Kayseri’nin Felahiye ilçesi olmak üzere profesyonel olarak ev taşımacılığı hizmetinden öncü kuruluştur. Firmamız Evden eve nakliyat hizmetinde sigortalı, asansörlü, ve ambalajlı olarak kaliteli hizmet vermekte olup, bu hizmetinin yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti ve ekonomik fiyatları ile siz değerli müşterilerimizde ev taşımacılık sisteminde müşteri tercihinde zirve noktadır.

Kayseri Felahiye ilçesinde nasıl bir ev taşıma hizmeti vermekteyiz ?

Evden eve nakliyat firmaları arasında Kayseri’de lider konumda olan firmamız bu konumu siz değerli müşterilerimize borçludur. Kurulduğu günden bu yana tek bir müşterisini dahi mağdur etmemiş olan firmamız bunun gururunu yaşamaktadır. Felahiye’da yaşayan müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için diğer evden eve taşımacılık firmalarından ayıran bir çok etken bulunmaktadır. Bunlardan en önemli ise sigortalı taşımacılık hizmetimizdir. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ise asla mağdur olmasınız. Çünkü eşyalarınız taşımaya başlamadan önce ekspertiz incelemesi ile eşyalarınız değeri üzerinden sigortalanır. Eşyalarınız sigortalama işlemi tamamlandıktan sonra evinizi taşıma işlemi gerçekleşir. Olası durumlarda eşyalarınıza zarar gelmesi halinde firmamız zararınızı aynı gün karşılayıp kesinlikle sizi mağdur etmez.

Kayseri Felahiye’da 16. katta oturuyorum evim sorunsuz taşınır mı ?

Zirve Nakliyat ile her türlü taşımacılık işlerinize profesyonel hizmetler sunuyoruz. Zirve Nakliyat olarak bünyemizde bulunan dış cephe asansörümüz ile asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilen asansörümüz siz değerli müşterilerimizin evini 16. kata kadar taşımacılık işlerini kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Zirve Nakliyat ile taşınmak istiyorum dedirten diğer hizmetler !

Personel :

Firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız işinde uzman olup ev taşımacılığında tecrübesi olan elemanlardır. Elemanlarımız ambalajlamacı, taşımacı, mobilyacı, araç şoförü olarak evinize gelir ve taşıma işlemine başlanır. Elemanlarımız diğer evden eve firmaları gibi ortalıktan toplama elemanlar değil, profesyonel olarak bizimle çalışan sigortalı elemanlardır.

Ambalajlama :

Firmamız ev taşımacılığında profesyonel olarak ambalajlama yapmaktadır. Ambalajlama sistemimizi ve çalışma görüntülerimizi galeri sayfasından görebilirsiniz. Firmamız diğer evden eve taşıma firmaları gibi battaniye değil ev taşımacılığına uygun patpat ambalajı ile eşyalarınızı sarmaktadır.

Araçlarımız :

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız her türlü taşımacılık hizmetine cevap verebilmektedir. 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 ( villa, ofis, büro ) eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araçlardır. Araçlarımızın tümü çelik kasalı olup ev taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiştir. Çelik kasaların için mobilyalı yapım olup eşyalarınızı araçlarımızda iken uzun yollarda bile asla zarar görmez.  Araçlarımızda bulunan eşyalarınız mevsim şartlarından etkilenmez. ( Yağmur, Kar, Soğuk, Sıcak )

Ücretsiz Ekspertiz : 

Firmamızda bulunan ekspertiz elemanımız taşıma öncesi evinize gelerek evinizden alınacak eşyalarınıza ve eşyalarınızın gidecek yeni evinize bakarak profesyonel bir taşımacılık için gerekli raporlamayı firmamıza sunar. Ekspertiz elemanının vereceği rapora göre firmamız evinizin taşıma işlemi için kaç personel, ne kadar ambalaj ve nasıl bir araç gerekli buna göre hizmeti gerçekleştirir.

Felahiye evden eve nakliyat için iletişim bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Zirve NakliyatEvden Eve Nakliyat Hizmet BölgelerimizFelahiye Ev Taşıma,Felahiye Evden Eve,Felahiye Evden Eve Firmaları,Felahiye Evden Eve Taşıma,Kayseri Ev Taşıma,Kayseri Evden Eve,Kayseri Evden Eve Nakliyat,Kayseri Evden Eve Nakliyat Firmaları,Kayseri Evden Eve Taşıma,Kayseri Evden Eve Taşıma Firmaları
Zirve Nakliyat olarak 1995 yılında Kayseri'de kurulmuş olup evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmamız başta Kayseri'nin Felahiye ilçesi olmak üzere profesyonel olarak ev taşımacılığı hizmetinden öncü kuruluştur. Firmamız Evden eve nakliyat hizmetinde sigortalı, asansörlü, ve ambalajlı olarak kaliteli hizmet vermekte olup, bu hizmetinin yanı sıra %100 müşteri...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...