kayseri-en-kolay-evden-eve-nakliyatGeçmiş dönemlerden günümüze gelen “3 taşınma 1 yangın eder” sözü taşınma işlemlerinin ne kadar zorlu ve maddi hasara sebep bulunduğunu bize hatırlatmaktadır. Burada anlatılmak istenen taşınma işlemleri sonrası biroldukça malzemenin farklı şekillerde kullanılmaz hale gelmesidir. Bu duruma sebebiyet vermeden sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmeniz amacıyla dikkat etmeniz geren püf noktalar bulunmaktadır. Bunlara sırayla bakacak olursak : Cam ve porselenler ayrı bir halde tutulmalıdır. Çalışanlara ve malzemelere zarar vermeyecek şekilde dizilip boşluklar kağıtlarla doldurulmalıdır. Taşınma esnasında düz zeminli tabaklar 3-6 şeklinde kolilere konulmalıtencere gibi kulplu geniş hacimli malzemeler ayrı ayrı kolilere konulup boşluklar desteklenmeli ve taşıyıcıların bu mevzuda uyarılması gerekmektedir. Ustalaşmış firmalar beyaz kağıt ve plastik getirirler. Size gazete getiren firmaları önerin ve bu iş için üretilmiş beyaz kağıt ve plastiklerden isteyin.

Kitaplarınız karton koli ile doldurulmalıdır. Standart boyutlardaki karton kolinin içi kitap doldurulacaksa yarısı kadar doldurulmalıdır. Bu sayede kolinin patlaması engellenmiş olacaktır. Kitapları arkası yukarıya bakacak şekilde dizmeniz geri alımda size güçlük çıkarmayacaktır. Oluşan boşlukları besleyicilerle desteklemeniz kitaplarınızın zarar görmesinin veya taşıma esnasında oluşabilecek kazaların önüne geçecektir.
Beyaz eşyaların taşınması için kesinlikle nakliyat şirketinın bunun ambalajlarını yapmasını isteyin. Siz battaniye ile ambalaj oluşturmaya çalışmayın. Çfakatşır makineniz için güvenlik kilitlerini kesinlikle yanınızda bulundurun. Buzdolaplarını 100km bir mesafe ise son olarak buzdolabını çıkartılıp ilk girişinin de buzdolabının yapılmasını isteyin. Buzdolabı eve girdikten 15 dakika sonra içerisine yerleşecekleri dizebilirsiniz. Çamaşırbulaşık makinesi benzer biçimde eşyaların ne olursa olsun iki kişi tarafından yapılmasını isteyin. Sırta alma ezikliğe motor aksanlarında arızalara neden olmaktadır.

http://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/05/kolay-ve-pratik-ev-tasima.jpghttp://kayserizirvenakliyat.com/wp-content/uploads/2015/05/kolay-ve-pratik-ev-tasima-150x150.jpgZirve NakliyatEvden Eve Nakliyat TavsiyelerimizKayseri Evden Eve,kolay ev taşıma,ucuz evden eve nakliyat
Geçmiş dönemlerden günümüze gelen “3 taşınma 1 yangın eder” sözü taşınma işlemlerinin ne kadar zorlu ve maddi hasara sebep bulunduğunu bize hatırlatmaktadır. Burada anlatılmak istenen taşınma işlemleri sonrası biroldukça malzemenin farklı şekillerde kullanılmaz hale gelmesidir. Bu duruma sebebiyet vermeden sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmeniz amacıyla dikkat etmeniz geren püf...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...